Extreme Fun Server

Gaming Comunity

You are not connected. Please login or register

ocemo rp stari server

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1 ocemo rp stari server on pon tra 19, 2010 3:06 pm

horlandes

CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik
ovaj server je sranje ja ubijam bezveze da bi mi se sve to ponistilo kad udem ponovo i jos je ovaj grad sranje dok se nevrati rp ja vise necu igrat a drugi kako ocete

Korisnički profil

2 Ocemo RP nazad on pon tra 19, 2010 3:13 pm

rakun1993

CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik
Ljudi bilo mi je drago igrati vamo sve ok ali dok nije doslo ovo nova glupost od moda.....ja cu se vratiti ako se ikada vrati Rp ako ne necete me ni viditi vise jer taj je mod u kurcu...... pravi je mod onaj stari ko se slaze samnom neka samo npravi COPY PASTE.....HVALA

Pa ljepo razmilite hocete vratiti ili ne pozzz

Korisnički profil

3 Re: ocemo rp stari server on pon tra 19, 2010 3:25 pm

filip_pnv

CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik
daj vratite stari server. ovo je malo jadno. vratite roleplay server, a ovo mozete ostavit pa ogradit i napravit da se na rp serveru moze uc unutra i ubijati se. kao paintball.

Korisnički profil

4 Re: ocemo rp stari server on pon tra 19, 2010 11:02 pm

Ozzy

CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik
ja sam također sa vama..ja neznam zasto je ovo neko iso radit stvarno neznam..ljudi pozz do povratka rp servera!!!!

Korisnički profil

5 Re: ocemo rp stari server on uto tra 20, 2010 6:27 am

nuja

CroatianGC Član
CroatianGC Član
a htjeli vi to ili ne ovaj server ostaje zbog dogovora
stipo razmislja da otvori novi rp server a ovaj dm ostaje
vidjet cemo sta ce biti jos nista nije sigurno
a sta niko nema nikakve pohvale?
covjek koji je to radio mucio je se jako dugo da napravi
neznam kolko vas je isprobalo druge servere ali ovo je poseban server i drugaciji od ostalih

ja imam prjedlog da se napravi RP/DM/STUNT server
tj. da se grad i njegova okolica podjeli na 3 zone i onda svako neka igra sta voli

vjerujte mi dm i stunt mogu biti zabavniji od rp-a

Korisnički profil

6 Re: ocemo rp stari server on uto tra 20, 2010 11:58 am

Rastaman

CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik
Krivo.. Mogli ste napravit ovako: Znaci da ostane onaj stari Role Play server i da napravite novi server da bude DeadMatch, a ne ovako..

Covjek koji je to radio trebao je prvo postavit anketu u kojoj bi bilo pitanje "Dali zelite da se stari Rp server pretvori u DM server sa novim modom.."(vec znam kako bi izledala, svi bi glasali za NE!).. Zao mi je izgubili ste dosta ljudi.. Nikome nije gust igrat na ovome.. Jednostavno dosadno je, cim dodjes kod spawna te neko pocne pucat ili te ubije..

Meni osobno fali Role Playa a vjerujem da i drugima.. Morat cu potraziti neki novi server da je dobar i da nema previse igraca... Ako ima netko nekakav dobar role play server neka mi posalje na PM... Nemojte mi slat CH jer ono mi lagga jer je previse igraca nutra i jednostavno je glup server.. Smile

Svima zelim srecu.. Sretno svima i ja cu kao i drugi cekati da se ponovno otvori Role Play server jer ovo ne valja sto ste uradili.. -.-' Koga je volja neka cita a koga nije neka ne cita.. ZzzZz

Korisnički profil

7 zz on sub tra 24, 2010 11:20 am

Stipo

CroatianGC Legend
CroatianGC Legend
EVO I RP:188.72.231.182:7777

Korisnički profil http://croatian-gc.mygoo.org

8 Re: ocemo rp stari server on čet svi 13, 2010 3:21 pm

Rastaman

CroatianGC Početnik
CroatianGC Početnik
Kasno je sada Very Happy